Menu
Sepetiniz

Teslimat Bilgisi

seninmio.com sitemiz üzerinden kredi kartı ile ya da kapıda ödeme imkânı ile sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme tercih etmeniz durumunda ek olarak kargo tahsilat ücreti 18 TL otomatik olarak ödeme tutarınıza eklenmektedir.

Tamamlanan siparişlerinizin durumunu "Hesabım > Siparişlerim" alanından  kontrol edebilirsiniz.

Süreci tamamlanan ve kargoya teslim edilen siparişinize ait kargo takip kodunuz 48 saat içerisinde kayıtlı telefon numaranıza iletilmektedir. SMS ile ilegilen kargo takip numarası ile 

https://www.mngkargo.com.tr/gonderitakip adresinden kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Kargoya teslim edilen siparişlerinizin Aras Kargo aracılığı ile tahmini olarak 1-4 iş günü içerisinde teslimatı yapılmaktadır. Aras Kargo teslimat günleri il ve ilçeye göre değişiklik göstermektedir.

Kargo Teslimat Günleri: 

Hafta İçi: 09:00 –  20:00

Hafta Sonu :  (Teslimat yapılmamaktadır)

Siparişinize ait mail, teslimat, adres değişikliği veya karşılaştığınız diğer sorunlar için talebinizi siparis@seninmio.com adresimize veya 0532 137 70 59 numaramız aracılığıyla Whatsapp'dan ulaşarak müşteri hizmetlerimiz ile görüşme sağlayarak iletmenizi rica ederiz.

Değişim Süreci:

1- Değişim koşullarına uygun olan ürününüzün renk ve ya farklı bir model ile değişim yapmak istediğiniz taktirde, kargoyu teslim aldıktan sonra, "4" iş günü içerisinde Mng Kargo aracılığıyla depomuza gönderebilirsiniz. 

2- Kullanılan ürünlerin değişimi yapılmamaktadır.

3- Değişim sürecinde firmamızdan kaynaklı herhangi bir durum olmadığı taktirde kargo ücreti müşteriye aittir.

*  0532 137 70 59 nolu Değişim Hattımıza ulaşarak ürünün kargolanma aşamalarını ekiplerimiz size canlı olarak destek vererek işlemleri daha hızlı aktaracaktır.